Ładuje…

Mobilny Mechanik Warszawa

Mobilny Mechanik Warszawa - Warsztat z Dojazdem 24h, Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Mechanika z Dojazdem w Warszawie!
Kontakt

Serwis Auta w stolicy

Serwis Auta w stolicy – Nasza Firma oferuje profesjonalny Serwis samochodów z dojazdem do klienta, jesteśmy firmą która serwisuje wymienia elementy w pojazdach jesteśmy firmą która serwisuje wymienia elementy w pojazdach.

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Najbliżej mi do Mechanika

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk & Mechanik, Auta Ciężarowe, Diagnostyka, Maszyny Rolnicze, Koparki, praktycznie większość sprzętów.Warszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Elektryk & Mechanik Auta Osobowe, Ciężarowe, Bus, Maszyny i większość sprzętów.Warszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki696 697 992
Specjalizacja: Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis AGD i RTV, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!791 947 108

Jak wygląda praca mobilnego warsztatu samochodowego?

Jak funkcjonuje mobilny warsztat samochodowy? Jak działa w rzeczywistości? Jak i kiedy należy go wezwać? Zobacz poniżej…

Jaki jest definicja mobilnego warsztatu samochodowego?
Mobilny warsztat samochodowy to miejsce, w którym mechanicy i elektrycy naprawiają samochody osobowe zarówno mechaniczne, jak i elektryczne, dojeżdżając do Klienta specjalistycznym pojazdem pomocy drogowej. Mobilny warsztat samochodowy różni się od stacjonarnego serwisu, ponieważ pracuje z klientem, a nie odwrotnie.

Jak zgłosić się do mobilnego warsztatu samochodowego?
Zorganizowanie mobilnego warsztatu samochodowego nie jest trudne. Po prostu wystarczy zadzwonić pod numer 570 933 114 w ciągu całego dnia. Nasze telefony zawsze są odbierane przez profesjonalnych mechaników i elektryków, którzy są w pełni przygotowani do napraw mechanicznych i elektrycznych. Podczas rozmowy telefonicznej pytamy o objawy awarii i lokalizację położenia auta. Po uzyskaniu kluczowych informacji jesteśmy w stanie oszacować początkowe koszty naszej usługi i zapewnić najbardziej odpowiednią pomoc. Po zakończeniu rozmowy telefonicznej zawsze prosimy klientów o przesłanie nam SMS-a zawierającego ich dane. Z tego SMS otrzymujemy potwierdzenie chęci skorzystania z naszych usług. Prosimy o przesłanie następujących informacji: imię i nazwisko, model samochodu, numer rejestracyjny i miejsce postoju.

Jakie usługi oferują mobilni mechanicy samochodowi?
Nasz mobilny warsztat samochodowy ma wszystko, co potrzebne do kompleksowej diagnostyki i naprawy usterki w dowolnym miejscu, np. pod domem klienta lub na drodze. Nasi Klienci nie muszą czekać na lawetę, holować swojego samochodu do stacjonarnego warsztatu i czekać na naprawę, ponieważ dzięki temu możemy im to zapewnić. Jakie zatem usługi oferujemy? Po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia o awarii samochodu nasi mechanicy lub elektrycy przyjeżdżają do mobilnego serwisu Klienta. Na miejscu przeprowadzamy kompleksową diagnostykę komputerową i określamy przyczynę usterki. Następnie wykonujemy profesjonalną naprawę samochodów osobowych. Wykonujemy naprawy mobilne, takie jak wymiana alternatorów, rozruszników, akumulatorów, wymiana pasków MICRO, osuszanie baków po błędnych tankowaniach (np. gdy tankujemy benzyny do diesla lub odwrotnie), usuwanie niefabrycznych alarmów samochodowych, awaryjne uruchamianie samochodu, itp.

W związku z naszym szerokim zakresem usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego w przypadku awarii samochodu. Po wysłuchaniu informacji o zauważonych objawach awarii mechanik będzie w stanie ocenić, czy możliwa jest naprawa z dojazdem podczas rozmowy telefonicznej.

Zadzwoń pod numer 570 933 114 w przypadku, gdy Twoje auto uległo awarii i chcesz skorzystać z naszych usług. Zapytamy Cię o objawy awarii, dobierzemy odpowiedni sprzęt i pojawimy się na miejscu o ustalonej godzinie w celu diagnostyki i naprawy.
Zrobimy wszystko, aby Twoje auto mogło ruszyć natychmiast.

Jaki obszar działania obejmuje mobilny warsztat samochodowy?
Mobilny warsztat samochodowy ma zdolność podróżowania w dowolnym miejscu. Główny obszar działania naszego mobilnego warsztatu to:

Warszawa
Mobilny warsztat samochodowy na obrzeżach Warszawy i w pobliżu

Ile kosztuje uruchomienie mobilnego warsztatu samochodowego?
Nasze koszty usług zależą od dwóch czynników. Pierwszym jest rodzaj awarii, która występuje, a drugim jest lokalizacja, do której musimy dojechać. Prosimy o kontakt telefoniczny, aby uzyskać szczegółową wycenę.

bmw, Serwis Auta w stolicy
Serwis Auta w stolicy

W trakcie rozmowy telefonicznej zawsze informujemy o ostatecznych kosztach dojazdu i diagnozy przed naszym przyjazdem na wskazany adres. Do ustalenia godziny dojazdu mobilnego warsztatu potrzebujemy akceptacji kosztów od klienta.

Niemniej jednak bez przeprowadzenia diagnostyki nie jesteśmy w stanie z góry oszacować wszystkich kosztów naprawy. Nie możemy określić przyczyny awarii w całości, nie będąc na miejscu i nie obserwując auta. Wyjątkiem są przypadki, w których klient jest świadomy przyczyny awarii i może określić, co chce, abyśmy wymienili lub naprawili podczas rozmowy telefonicznej. W każdym innym przypadku podczas rozmowy telefonicznej szacujemy koszty diagnostyki i dojazdu, ale dopiero po przybyciu na miejsce awarii jesteśmy w stanie obliczyć koszty naprawy. Zawsze po diagnozie przedstawiamy wycenę i nie rozpoczynamy naprawy pojazdu bez ustalenia kosztów.

Serwis Auta w stolicy z dojazdem do klienta, nasza firma działa w Warszawie, dojazd do klientów w całym woj.Mazowieckim.

Leszno, Zielonka, Ząbki, Wiązowna, Sulejówek, Stare Babice, Raszyn, Piastów, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki, Nieporęt, Michałowice, Marki, Łomianki, Lesznowola, Konstancin Jeziorna, Kampinos, Izabelin, Józefów, Jabłonna, Błonie, Warszawa Żoliborz, Warszawa Włochy, Warszawa Wilanów, Warszawa Targówek, Warszawa Wesoła, Warszawa Wawer, Warszawa Ursynów, Warszawa Praga Południe, Warszawa Praga Północ, Warszawa Ursus, Warszawa Śródmieście, Warszawa Wola, Warszawa Rembertów, Warszawa Mokotów, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Białołęka, Warszawa Bemowo.Mokotów, Ursynów, Piaseczno, Piastów, Wólka Kosowska, 

Nadarzyn, Pruszków, Piastów, Piaseczno, Raszyn, Janki, Rybie, Łady, Nowa Iwiczna, Zgorzała, Mokotów, Rusiec, Wygoda, Pęcice, Marysin, Wólka Kosowska, Jabłonowo, Magdalenka, Sękocin, Lesznowola, Wolica, Wypędy, Laszczki, Falenty, Sokołów, Łazy, Janki,Okęcie.

Serwis Auta w stolicy

Zapewniamy usługi na terenie Warszawy i jej sąsiedztwa.

Naszym celem jest sprawiedliwe i dokładne serwisowanie samochodów. Łączymy to z nowatorskim rozwiązaniem dotyczącym lokalizacji napraw. Oferujemy na polskim rynku nową usługę. Jest to serwis samochodowy mobilny. Ta oferta jest przeznaczona dla wszystkich, którzy mają własny samochód. Obsługujemy zarówno indywidualnych klientów, jak i floty firm.

Wygoda, oszczędność czasu i oszczędność pieniędzy są możliwe dzięki mobilnemu serwisowi samochodowemu. Naprawiamy samochody w dowolnym miejscu i czasie.

W związku z pasją do motoryzacji gwarantujemy, że wkładamy serce w naszą pracę.

Jak funkcjonuje nasz serwis?
Aby opisać problem z Twoim autem, zadzwoń na numer 570 933 114, a my szybko przyjeżdżamy do Ciebie i naprawiamy Twój samochód. To Ty przyjeżdżasz do warsztatu, a nie na odwrót.

Nasze usługi obejmują:

Serwis mobilny dla samochodów

Usługa od domu do domu w warsztacie samochodowym,

pomoc w ruchu drogowym,

holowanie,

naprawy planowane,

w końcu laweta na miejscu wypadku.

Nasz mechanik przyjeżdża w 30 minut. Możesz mieć problem z samochodem, jeśli warsztaty są wieczorem zamknięte, ale my jesteśmy do Twojej dyspozycji całą dobę.
Będziesz zadowolony, jeśli naprawisz swoje auto u nas, a my zrobimy to profesjonalnie. Zadzwoń.

Obsługujemy każdą markę samochodu.

Czyszczenie wtryskiwaczy, pomp wtryskowych i systemów paliwowych

Uważam, że w Warszawie można spodziewać się urwania wtrąceń.

Wsparcie klimatyczne BMW

Serwis Auta w stolicy
Serwis Auta w stolicy

Oferta:

kompletna mechanika
diagnoza i naprawa alternatorów i rozruszników
Elektryka i elektronika: naprawa systemów wydechowych, układów hamulcowych, pasków rozrządu

Naprawiamy większość problemów w dniu zgłoszenia i zazwyczaj w krótkim czasie.

Diagnozujemy i naprawiamy systemy elektryczne samochodów wszystkich marek i modeli, od europejskich po amerykańskie.

Ponieważ dbamy o komfort jazdy klienta i naszą renomę, wykonujemy naprawy z profesjonalną i rzetelną wiedzą.

Jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny.

MECHANIK MOBILNY 24 W WARSZAWIE

Warsztat samochodowy w Warszawie dostępny całodobowo.

MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY: potrzebujesz pomocy natychmiastowej? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zidentyfikować źródło usterki i naprawić ją pod Twoim domem lub na drodze. Zadzwoń, aby skontaktować się ze specjalistą. Istnieją problemy z Twoim samochodem? Zachęcam do kontaktu.

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze lub na drodze, nasi mechanicy mogą przyjechać do Ciebie z specjalistycznym pojazdem mobilnym, aby zdiagnozować i naprawić Twój samochód. Zmniejszysz koszty i czas. Możesz również przyjechać do nas, jeśli chcesz. Wartościowy warsztat samochodowy w Warszawie Czas otwarcia:
Pracujemy codziennie od 9:00 do 23:00. Pomożemy Ci ruszyć w dalszą drogę, niezależnie od pory dnia lub nocy, ponieważ nasi profesjonalni mechanicy i elektrycy samochodowi są do Twojej dyspozycji. Wystarczy zadzwonić i zgłosić usterkę samochodu.

Serwis Auta w stolicy

Warsztat samochodowy mobilny w Warszawie oferuje następujące usługi:
Jesteśmy w stanie świadczyć usługi mobilnie, dojeżdżając do klienta.

Jesteśmy w stanie naprawić każdą usterkę w dowolnym miejscu, ponieważ posiadamy profesjonalny sprzęt i mobilne pojazdy do warsztatu samochodowego.

Wykonujemy profesjonalne diagnozy pojazdów, a także zajmujemy się mechaniką i elektryką samochodową. Ponadto oferujemy pomoc drogową i holowanie pojazdów.

Mechanika bezpieczeństwa: Naprawa układu hamulcowego: wymiana tarcz i szczęk hamulcowych, wymiana przewodów i płynu hamulcowego, wymiana klocków i linek, wymiana lub naprawa hamulców ręcznych, wymiana cylinderków hamulcowych, wymiana pompy hamulcowej itp.
naprawy układu paliwowego: wymiana filtra paliwa, wymiana pompy wstępnej, wymiana czujnika ciśnienia paliwa, wymiana przewodów paliwowych, wypompowanie źle zatankowanego paliwa, osuszanie baku
Naprawa zawieszenia obejmuje naprawę sworzni, amortyzatorów, przegubów, wahaczy, łącznika stabilizatora, tulei wahacza, sprężyny zawieszenia i łożysk w kole.
Naprawa układu sterowania silnikiem obejmuje naprawę przewodów zapłonowych, cewek, aparatów zapłonowych, świec żarowych i świec zapłonowych.
naprawa układu kierowniczego: naprawa i regeneracja maglownicy, naprawa przekładni kierowniczych, wymiana drążków kierowniczych, wymiana pompy wspomagania
reparacje systemu chłodzenia, takie jak wymiana płynu chłodzącego, chłodnicy i termostatu
naprawa systemu klimatyzacji: wymiana chłodnicy klimatyzacji, filtru kabinowego i kompresorów
Elektrotechnika domowa:
Naprawiamy samochody elektrycznie w całości. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

– Diagnostyka urządzeń komputerowych

Wymiana baterii

Odpalanie samochodu w przypadku awarii

– Regeneracja, wymiana i naprawa alternatorów

– Naprawa, wymiana i odbudowa rozruszników

– Naprawa wyświetlaczy i liczników

Wymiana bezpieczników

— Obsługa sterowników

Naprawa systemów ABS i ASR

– Naprawa, montaż i demontaż zabezpieczeń i alarmów

Kontakt do warsztatu samochodowego w Warszawie: Zadzwoń pod numer 697-598-149, klikając na numer i dzwoniąc, aby zgłosić uszkodzenie samochodu.

Pełniący dyżur mechanicy i elektrycy zawsze pytają o objawy awarii, informują o wstępnej diagnozie, kosztach naprawy i czasie oczekiwania na specjalistę, co sprawia, że telefoniczne zgłoszenie usterki przebiega bardzo sprawnie.

Nawet w 15 minut po otrzymaniu zgłoszenia nasi specjaliści dojeżdżają do potrzebujących pomocy kierowców.

Jakie są korzyści płynące z korzystania z usług mobilnego warsztatu samochodowego?
Za pomocą mobilnego warsztatu samochodowego można zaoszczędzić czas i pieniądze. Jak jest to możliwe?

Klienci nie muszą już tracić czasu na dojazd do stacjonarnego serwisu lub oczekiwanie na naprawę pojazdu, ponieważ mechanicy i elektrycy samochodowi przyjeżdżają we wskazane miejsce. Właściciel samochodu może zająć się swoimi sprawami we własnym domu, podczas gdy mobilny warsztat samochodowy naprawia jego samochód. Korzystając z naszych usług, klienci mogą zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie muszą szukać lawety i holować pojazdu do stacjonarnego serwisu.

Jakie są nasze kroki?
Przyjmujemy każdego klienta indywidualnie. Wystawiamy protokół naprawczy, gdy przyjmujemy pojazd do naprawy, aby potwierdzić, że wszystko zostało zrobione. Po specjalistycznym badaniu informujemy właściciela pojazdu o zdiagnozowanych problemach. Ponadto odpowiadamy na wszelkie pytania Klientów i przedstawiamy ostateczny kosztorys naprawy pojazdu, który zawiera ceny części i usług. Ponadto ustalamy termin zakończenia prac naprawczych na podstawie propozycji właściciela. Dopiero po zatwierdzeniu kosztów i przedstawieniu procesu naprawczego rozpoczniemy pracę. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem w trakcie naprawy i na bieżąco informujemy o postępach w naszej pracy. Po zakończeniu całego procesu naprawczego oferujemy odbiór samochodu w naszym warsztacie lub dostarczenie go do wybranego przez Klienta miejsca, a my rozliczamy się według ustalonej kwoty.

Usługi oferowane przez Mobilny Warsztat Samochodowy w Warszawie obejmują naprawy samochodów z dojazdem do wybranego miejsca, a także mobilny serwis samochodowy, mechanikę samochodową, elektrykę samochodową, pomoc drogową, holowanie i inne usługi.

Naprawy mechaniczne związane z silnikiem
Od najmniejszych usterek po bardziej poważne i złożone awarie, wykonuję wszystkie możliwe naprawy mechaniki silnika. Wszystko robię z najwyższą starannością i dokładnością, a co najważniejsze, dojeżdżam do Klienta całodobowo, więc nie musisz się obawiać o koszty lawety, nawet jeśli Twój samochód jest całkowicie unieruchomiony.

Naprawa i kontrola zawieszenia
Sprawdzam stan części zawieszenia. Wymieniam zarówno zużyte, jak i konieczne części. Nie ma dla mnie znaczenia, czy będzie to wykręcenie i wymiana końcówek drążka kierowniczego, czy może Twoje auto również wymaga wymiany sworzni, wahaczy, łączników stabilizatora, amortyzatorów itp. Ponadto wymiana kół. Dla mnie ważne jest, aby mój samochód był sprawny i zawsze dojechał bezpiecznie do swojego celu po mojej naprawie.

Serwis Auta w stolicy

Naprawa i nadzorowanie systemu kierowniczego
Na miejscu wymieniam i naprawiam wszystkie elementy układu kierowniczego. Dzwoń do mnie, jeśli masz jakikolwiek problem z jakąkolwiek częścią kierownicy, taką jak maglownica, kolumna kierownicy, pompa wspomagania (elektryczna i hydrauliczna), przekładnia kierownicza lub mechanizm zwrotniczy.

Naprawa i kontrola systemu hamulcowego
Posiadasz hamulce tarczowe, bębnowe lub tarczo-bębnowe? Możliwe, że któryś z czujników ABS, ASR lub ESP nie działa poprawnie. Wszystkie części układu hamulcowego są wymieniane. Może to być tylko wymiana klocków hamulcowych lub wymiana całego systemu hamulcowego, w tym tarcz, szczęk, zacisków i innych elementów. Po skończonej naprawie odpowiednie hamulce samochodu są kluczowe dla Twojego bezpieczeństwa.

Naprawa i wymiana systemu wydechowego
Ponadto naprawiam bądź wymieniam wszystkie ważne części systemu wydechowego, dojeżdżając do Klienta w ciągu 24 godzin. Czasami wymaga to naprawy, czyszczenia lub wymiany głównego elementu, takiego jak kolektor wydechowy, zawór EGR lub sonda lambda, ale czasami zdarzają się również problemy z elementami takimi jak katalizator, filtr cząstek stałych (DPF, FAP, GPF), katalizator SCR, przepustnica lub tłumik. Oczywiście również chętnie zajmę się tymi problemami.

Diagnostyka i remont systemów elektrycznych
Zepsuł się Twój akumulator? Mogłaby być alternatywa? Może do wymiany są bezpieczniki lub świece? Niezależnie od przyczyny usterki, usunę ją jak najszybciej.

Transport paliwa
Tak, również oferuję takie usługi. Czasami zdarza się, że w pośpiechu zapomniałeś zatankować, zostawiając pełny bak na środku trasy. W tym momencie bierzesz telefon i dzwonisz do mnie. Przede wszystkim musisz zdecydować, czy chcesz benzynę czy diesel i ile litrów potrzebujesz, a ja kupię wachę i dostarczę do Ciebie. Koszt usługi składa się z kosztów paliwa, czasu dojazdu i kosztów zakupu paliwa. W zależności od tego, jak daleko stoisz, koszty wzrosną.

Konfiguracja mechaniczna
Posiadasz części potrzebne do zmiany swojego silnika, ale nie masz narzędzi ani wiedzy, aby je zamontować? Jak nietrudno się domyślić, odpowiem na Twój telefon. Biorąc pod uwagę moje doświadczenie jako kierowca rajdowy i mechanik samochodowy, z przyjemnością przetestuję wraz z Tobą zmiany dynamiki i osiągów silnika, które spowodowała ta usługa — oczywiście na zamkniętym odcinku drogi. 😉

Naprawa starych samochodów
Możesz również do mnie zadzwonić, jeśli posiadasz zabytkowe auto, które wymaga naprawy lub jeśli dopiero rozpoczynasz jego odbudowę i niektóre jego części nie działają prawidłowo lub wcale. Bardzo chętnie pomogę z jakimikolwiek mechanicznymi problemami można znaleźć w starych samochodach. Z drugiej strony z pewnością będzie to dla mnie fascynujące wyzwanie i proces, który będzie dla Ciebie równie satysfakcjonujący, jak praca nad utrzymaniem starego auta w stanie mechanicznej świetności.

3 thoughts on “Serwis Auta w stolicy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!