Ładuje…

Mobilny Mechanik Warszawa

Mobilny Mechanik Warszawa - Warsztat z Dojazdem 24h, Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Mechanika z Dojazdem w Warszawie!
Kontakt

Nasza Firma działa skutecznie

Nasza Firma działa skutecznie, Staramy się działać jako dobry profesjonalny oraz Rzetelny Serwis naprawy aut, nasz mobilny Serwis pomoże tobie w trudnych awariach.

Elektryka mechanika i Serwis diagnostyki pojazdów, realizujemy naprawy pojazdów z dojazdem do klienta, obsługujemy warsztaty samochodowe oraz prywatnych klientów.

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Najbliżej mi do Mechanika

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk & Mechanik, Auta Ciężarowe, Diagnostyka, Maszyny Rolnicze, Koparki, praktycznie większość sprzętów.Warszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Elektryk & Mechanik Auta Osobowe, Ciężarowe, Bus, Maszyny i większość sprzętów.Warszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki696 697 992
Specjalizacja: Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis AGD i RTV, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!791 947 108

Nasz Serwis samochodowy działa jako mobilny warsztat z dojazdem, zachęcamy każdego naszego potencjalnego klienta do współpracy jako Firma która naprawia auta elektryczne serwisuje samochody hybrydowe i naprawia auta sportowe możemy tobie pomóc w serwisie diagnostyki i elektryki pojazdu zachęcamy każdego naszego potencjalnego klienta do współpracy jako Firma która naprawia auta elektryczne serwisuje samochody hybrydowe i naprawia auta sportowe możemy tobie pomóc w serwisie diagnostyki i elektryki pojazdu, wybierając naszego specjalisty masz możliwość współpracy z bardzo dobrym mechanikiem oraz osobą która posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie pojazdów w Warszawie z dojazdem do klienta.

Jeżeli będziesz chciał mieć naprawdę konkretnie i bardzo profesjonalnie ogarnięty temat naprawy pojazdów dzwoń do naszej firmy pomożemy tobie w serwisie elektryki elektroniki i w serwisie diagnostycznym pojazdów w Warszawie.

Nasza Firma działa skutecznie, Staramy się działać jako dobry profesjonalny oraz Rzetelny Serwis naprawy aut
Nasza Firma działa skutecznie, Staramy się działać jako dobry profesjonalny oraz Rzetelny Serwis naprawy aut

W jakim stopniu należy napełniać klimatyzację w samochodzie?
Nawet w upalne dni możesz podróżować z komfortem dzięki sprawnej klimatyzacji w aucie. W rezultacie należy regularnie monitorować ilość czynnika chłodzącego odpowiedzialnego za jakość chłodzenia wnętrza pojazdu. Ten zużywa się podczas normalnej eksploatacji pojazdu. Upewnij się, że wiesz, kiedy i jak często go napełniać.

Co oznacza nadmiar czynnika chłodniczego?
W skali roku czynnik chłodniczy traci około 15% (przy typowej eksploatacji klimatyzowania w sezonie wiosenno-letnim). To od niego zależy sprawność całego systemu. Wraz z utratą czynnika spada wydajność chłodzenia i klimatyzacji. W związku z tym ważne jest dobicie i wymieszanie z olejem, który smaruje sprężarkę. W ten sposób zapewniamy odpowiednie warunki pracy dla klimatyzacji.

W większości przypadków uzupełnianie czynnika powinno odbywać się raz na dwa lata. Jeśli jednak zauważymy, że element znika znacznie szybciej, warto oddać samochód na przegląd. Ten może wskazywać, że system został rozszczelniony i potrzebna jest naprawa lub wymiana podzespołu.

W jaki sposób można ocenić zużycie klimatyzacji?
Oczywiście można sprawdzić sprawność klimatyzacji w wyspecjalizowanym warsztacie. Ponadto warto go odwiedzić, aby zamówić czyszczenie całej instalacji. Jest to niezbędne ze względu na grzyby, pleśń i bakterie, które gromadzą się za kratką. Kiedy uruchomimy nieczyszczoną klimatyzację, wdychamy to wszystko.

Oferujemy profesjonalny serwisdiagnostykę, chip tuning, kodowanie, przegląd BMW w Warszawie. Dogodne terminy i kompleksowa obsługa.

Brzydki zapach i słaba efektywność chłodzenia to zwykle objawy zużytej klimatyzacji, które skłaniają do odwiedzenia salonu. Ale nie warto odkładać tego na ostatnią chwilę. Podróżowanie autem z niewydajną lub brudną klimatyzacją jest nie tylko niekomfortowe, ale też niebezpieczne dla Twojego zdrowia.

Najczęstsze objawy niedoboru czynnika chłodniczego i zużycia klimatyzacji to:

brzdki zapach po włączeniu klimatyzacji, niedostateczne chłodzenie, brak odczuwalnych spadków temperatury w pojazdie, nieregularne chłodzenie
Nie zawsze brak czynnika chłodniczego jest przyczyną problemu z działaniem klimatyzacji. Czasami powodem jest niedrożność systemu lub wysokie ciśnienie układu, co wymaga wizyty u mechanika samochodowego.

Nasza Firma działa skutecznie

Nie zwlekaj z odwiedzeniem warsztatu.
Możesz mieć większe problemy, jeśli nie odwiedzisz serwisu w czasie. Przegląd klimatyzacji powinien być przeprowadzany co roku lub co dwa lata. W przypadku większych awarii, takich jak awaria kompresora, wydatek będzie znacznie większy, a szkody będą trudne do naprawienia.
Jak można ocenić bieżnik opony?
jak-sprawdzic-bieznik-w-oponie

Bieżnik w oponie jest niezbędny do bezpiecznej jazdy, ponieważ odpowiada za drogę hamowania, odpływ deszczu i kontrolę nad pojazdem. W związku z tym często warto sprawdzić głębokość swoich opon. Ale kiedy i jak to zrobić?

Nasza Firma działa skutecznie, oferujemy serwis i diagnostykę pojazdów w stolicy naszego kraju, działamy konkretnie i profesionalnie.

Zastanawiasz się, jaka jest idealna głębokość bieżnika dla Twoich opon? Chociaż przepisy mówią, że nie może być mniejsza niż 1,6 mm, nawet mniej niż 3 mm powinno skłonić do wymiany opon na nowe. Jak i dlaczego należy samodzielnie sprawdzić bieżnik opony?

Bezpieczeństwo jazdy z rowerem w oponie: bieżnik, czyli bieżnik, odpowiada za przyczepność kół do podłoża. Jest to szczególnie ważne w trudnych warunkach na drodze, takich jak opady deszczu lub oblodzenie. Nawet przy idealnej prędkości 50 km/h zużyte bieżniki opon mogą prowadzić do utraty kontroli nad pojazdem, co jest szczególnie widoczne na zakrętach, a także znacznie wydłużają czas hamowania.

Nasza Firma działa skutecznie, Staramy się działać jako dobry profesjonalny oraz Rzetelny Serwis naprawy aut
Nasza Firma działa skutecznie, Staramy się działać jako dobry profesjonalny oraz Rzetelny Serwis naprawy aut

Zmiana opon powinna odbywać się już przy głębokości 3 lub 4 mm, mimo że ustawa mówi, że opony nie mogą mieć bieżnika niższego niż 1,6 mm. Skąd ta niewielka różnica? 3 mm są odpowiednie dla opon letnich, podczas gdy 4 mm są odpowiednie dla opon zimowych, które w trudnych warunkach tracą przyczepność znacznie szybciej.

Jak szybko zużywa się bieżnik?
Nowe opony powinny przetrwać około 60 tysięcy kilometrów, ponieważ mają zazwyczaj bieżnik o głębokości 8-9 mm. Jednak żywotność bieżnika zależy od wielu czynników, w tym stylu jazdy kierowcy i warunków drogowych.

Kierowcy, którzy hamują ostrzej i częściej, mogą szybciej zużyć bieżnik opon. Podobnie jest z kierowcami, którzy lubią trasy na trudnym terenie, zwłaszcza na off-roadach, gdzie opony są narażone na zupełnie inne rodzaje uderzeń.

Jak można ocenić stan bieżnika opony?
Wielu producentów wyznacza na oponach oznaczenia, takie jak 7-6-5-4-3 i tak dalej, które wskazują aktualną głębokość bieżnika. Jeśli liczba 7 przestała być widoczna, oznacza to, że głębokość bieżnika wynosi sześć milimetrów, a jeśli liczba cztery nie jest już widoczna, oznacza to, że głębokość bieżnika wynosi około trzech milimetrów i wymaga wymiany.

Warto pamiętać, że te oznaczenia nie są wymagane (obowiązkowe są tylko oznaczenia ustawowe punktu 1,6 mm), a zatem niektórzy producenci nie muszą się do nich stosować. W rezultacie warto wiedzieć, jak sprawdzić głębokość bieżnika.

Najprostszym sposobem jest używanie monety, dokładnie dwuzłotówki. Jeśli bieżnik jest większy od średnicy, nadal możemy jeździć na tych samych oponach, ale jeśli jest równy lub mniejszy, warto je wymienić na nowe. Następnym sposobem jest przyłożenie patyka lub zwiniętej kartki i odmierzenie go linijką.

Nasza Firma działa skutecznie, oferujemy serwis i diagnostykę pojazdów w stolicy naszego kraju, działamy konkretnie i tanio

W przypadku wymiany opon u wulkanizatora lub na stacjach benzynowych można znaleźć mierniki bieżnika. Ponieważ opona zużywa się nierównomiernie, należy pamiętać, że mierząc głębokość bieżnika musisz wykonać kilka pomiarów w różnych miejscach. Jakie mogą być przyczyny, dla których klocki hamulcowe piszczą?
Jakie-mogą-być-powody-piszczących-klocków-hamulcowych

Niektórzy kierowcy mogą mieć dreszcze, gdy słyszą irytujący pisk podczas hamowania. Czy jest to sygnał, że czas na wymianę klocków hamulcowych? Istniała awaria, czy to może przypadek? Niektóre powody, dla których klocki hamulcowe piszczą, nie wymagają natychmiastowej wizyty w warsztacie samochodowym.

Chociaż może być irytujące, piski wytwarzane przez klocki hamulcowe często są częścią jazdy. Kiedy najlepiej udać się do warsztatu, aby sprawdzić ich stan, a kiedy lepiej przeczekać i cieszyć się spokojną jazdą?

Czy możesz mi powiedzieć, dlaczego klocki hamulcowe piszczą?
Piski klocków hamulcowych występują najczęściej podczas łagodnego hamowania. Wynika to z typowego efektu wibracji, gdy klocek hamulcowy wpada w kontakt z tarczą. Większość producentów klocków hamulcowych z wyższej półki wykorzystuje specjalne nakładki na płytki nośne, które niwelują ten nieprzyjemny dźwięk. W rezultacie podczas pierwszych kilkudziesięciu kilometrów można zauważyć piski klocków hamulcowych po ich wymianie. Jednak jeśli nadal nie znikają, należy udać się do warsztatu.

Pisk klocków hamulcowych może prowadzić do zużycia lub przegrzania. W tym przypadku klocki pękają i pękają. Jednak jeśli chodzi o tarczę, należy ją wymienić na nową, ponieważ w przypadku uszkodzenia tarcza nie może już wykonywać swoich obowiązków.

Piszczenie klocków hamulcowych i montaż: Chociaż nowe klocki hamulcowe mają tendencję do piszczenia, dźwięk ten może również być oznaką niewłaściwego montażu. Klock, gdy nie pasuje do zacisku, wytwarza wibracje, które generują ten dźwięk.

W takiej sytuacji musimy ponownie udać się do warsztatu, aby wymienić klocki na nowe. Warto jednak pamiętać, że gwarancja pokryje koszt wymiany klocków hamulcowych w przypadku niewłaściwego montażu.

Nasza Firma działa skutecznie, Staramy się działać jako dobry profesjonalny oraz Rzetelny Serwis naprawy aut

Klocki hamulcowe w połączeniu z deszczem
Nie martw się, jeśli klocki hamulcowe pękają podczas deszczu. Niepożądane piszczenie powodowane wodą i zanieczyszczeniami, które dostają się pomiędzy klockiem a tarczą, z czasem zanika.

Czy możesz mi powiedzieć, dlaczego klocki hamulcowe piszczą? Podsumowując, istnieje kilka najważniejszych kwestii, z których tylko dwie nie powinny budzić niepokoju:

Nasza Firma działa skutecznie, oferujemy serwis i diagnostykę pojazdów w stolicy naszego kraju, działamy konkretnie i profesionalnie.

Deszcz lub kałuża powoduje piszczenie klocków; nowe klocki powodują piszczenie po kilkudziesięciu kilometrach; przegrzane tarcze lub klocki hamulcowe powodują piszczenie; zły montaż powoduje wymianę gwarancyjną.
W związku z tym, aby jazda była w pełni bezpieczna, warto dokładnie wsłuchiwać się w dźwięki swojego samochodu. Dzięki temu możemy wiedzieć, czy pisk klocków hamulcowych jest tylko chwilowy, czy wskazuje na potrzebę zmiany.
WULKANIZACJA

Opony renomowanych producentów do wszystkich typów samochodów osobowych dostawczych i motocykli. Oferujemy bezpłatny montaż nowych opon i wyważenie. Felgi stalowe i aluminiowe, wyważenie kół motocyklowych i quadów, prostowanie felg aluminiowych i stalowych, napełnianie kół gazem, obsługę TPMS i awaryjne odkręcanie śrub zabezpieczających. Bardzo niskie ceny, przyjazna i profesjonalna obsługa. Oferujemy szeroki asortyment opon

Mechanika: Napełnianie klimatyzacji, odgrzybianie i ozonowanie, wymiana filtra kabinowego, test szczelności systemu, sprawdzanie ciśnienia

Zbieżność i geometria Przegląd olejowy (wymiana oleju, filtrów i płynów eksploatacyjnych) Naprawa układów kierowniczych i zawieszenia Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych Diagnostyka komputerowa Akumulatory i żarówki Klocki i tarcze hamulcowe.

Nasza Firma działa skutecznie, Staramy się działać jako dobry profesjonalny oraz Rzetelny Serwis naprawy aut
Nasza Firma działa skutecznie, Staramy się działać jako dobry profesjonalny oraz Rzetelny Serwis naprawy aut

Dodaj komentarz

Zadzwoń!