Ładuje…

Mobilny Mechanik Warszawa

Mobilny Mechanik Warszawa - Warsztat z Dojazdem 24h, Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Mechanika z Dojazdem w Warszawie!
Kontakt
photo of black lamborghini

Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych

Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych. Czy w ogóle Warto?

ZALETY SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
Ze względu na rosnący popyt konsumenci z głębszymi kieszeniami coraz częściej decydują się na zakup takich pojazdów. Ze względu na wiele korzyści, które są rzadkie w alternatywnych metodach spalania.

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk & Mechanik, Auta Ciężarowe, Diagnostyka, Maszyny Rolnicze, Koparki, praktycznie większość sprzętów.Warszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Elektryk & Mechanik Auta Osobowe, Ciężarowe, Bus, Maszyny i większość sprzętów.Warszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki696 697 992
Specjalizacja: Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis AGD i RTV, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!791 947 108
Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych
Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych

SZYBSZA UMIEJĘTNOŚĆ JAZDY
Bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę, że tylko ułamek mocy wytwarzanej przez silnik spalinowy w samochodzie w rzeczywistości trafia do kół pojazdu. Mniej więcej w okolicach 30%. W grę wchodzą tutaj różne czynniki. Na początek spalanie paliwa nie jest procesem idealnym. W rezultacie nie cała energia zawarta w dawce paliwa nadaje się do wykorzystania po spaleniu w silniku ze względu na energię zmagazynowaną w wiązaniach wodorowych.

Naprawa Aut Elektrycznych z dojazdem

Naprawa Aut Elektrycznych z dojazdem

Co więcej, powstające ciepło jest poważnym problemem. I tak dużo pieniędzy idzie w błoto. Paliwo jest w większości przekształcane w ciepło. Z tego powodu chłodzenie silnika jest niezbędne. Mimo że zebrane ciepło jest wykorzystywane do ogrzewania samochodu, w rzeczywistości jest go w nadmiarze.

Wspomniane dwie przyczyny strat są najważniejsze, choć jest ich więcej. Po uwzględnieniu wszystkich strat mamy wreszcie użyteczną ilość energii, którą można przesłać do kół.

Inaczej jest w przypadku silników elektrycznych. Dzięki temu ewentualne straty będą znikome. Prawie 90% z nich jest przetwarzane na moc użytkową, która jest następnie dostarczana do kół. Ponieważ niczego nie spalamy, nie wytwarza się ciepło, co odpowiada za ogromną dysproporcję. Wyjątkowa wydajność pojazdów elektrycznych oznacza, że szybko pokonują duże odległości. Zwłaszcza jeśli chodzi o prędkość.

TRANSMISJA, A raczej JEJ NIEOBECNOŚĆ
Skrzynia biegów jest wyjątkowo skomplikowanym elementem ułatwiającym łatwą obsługę silnika spalinowego. Jest niezbędny do funkcjonowania pojazdów mechanicznych, a ich niedostępność skutkowałaby ich brakiem. Jest to nie tylko element nieekonomiczny, przyczyniający się do strat energii w wyniku zużycia paliwa, ale także bardzo zawodny ze względu na ogromną liczbę ruchomych części pracujących pod dużymi obciążeniami.

<a href=Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych. Czy w ogóle Warto? Zadzwoń do nas dowiesz się czy warto ogarnąć mobilnie auto.” class=”wp-image-360″/>
Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych. Czy w ogóle Warto? Zadzwoń do nas dowiesz się czy warto ogarnąć mobilnie auto.

W przeciwieństwie do silników konwencjonalnych, silniki elektryczne nie są ograniczone brakiem przekładni. Zmiana częstotliwości sygnału zasilania może łatwo zmienić prędkość obrotową silnika. Silnik taki jak ten miałby bezpośrednie połączenie z kołami. Nie możemy po prostu kontrolować prędkości za pomocą źródła zasilania i zakładać, że moment obrotowy pozostanie stały. Można go zdobyć w bardzo krótkim czasie.

W rezultacie elektryczne jednostki napędowe są bardzo elastyczne, ponieważ nie potrzebują skomplikowanej skrzyni biegów do działania.

BUDŻET NA WYCIECZKI
Oszczędzamy dużo pieniędzy co 100 km przejechanych, ponieważ nie musimy kupować drogiego benzyny, która jest mocno opodatkowana. Koszt doładowania baterii ponosimy my, ale w porównaniu z wieloma wyjazdami na stację benzynową jest to niewiele.

Właściwie możemy naładować nasz samochód w domu. W garażu znajduje się gniazdko, do którego możemy je podłączyć. Oczywiście wiąże się to z wyjątkowo długim czasem ładowania. Zakładając, że mamy dostęp do gniazdka elektrycznego, obudowa będzie wyglądać znacznie atrakcyjniej. Wygodnie jest móc „zatankować” w zaciszu własnego domu, mimo że nasze źródło zasilania nie może konkurować ze stworzoną specjalnie do tego celu stacją ładującą, która może skrócić ładowanie do kilku minut. Należy również zauważyć, że niektóre stacje ładowania pojazdów elektrycznych w ogóle nie pobierają żadnych opłat. Jednak zlokalizowanie takich osób staje się coraz trudniejsze.

Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych

HISTORIA JAZDY
Doświadczenie, jakie dają swoim właścicielom, jest prawdopodobnie najbardziej wpływowym czynnikiem wpływającym na rosnącą popularność samochodów elektrycznych. Możliwość przyspieszenia od zera do sześćdziesięciu w mniej niż pięć sekund to mocny argument przemawiający za zakupem takiego pojazdu. Jednak czas 5s nie jest zbyt imponujący. Najnowszy Roadster Tesli potrafi to zrobić w nieco ponad 2 sekundy. Osiąga się to bez użycia bardzo dużych silników, których wygórowane koszty konserwacji byłyby poważnym przeciwnikiem.

WADY POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH
Co gorsza, istnieją również pewne istotne wady. Z tego powodu możesz mieć wątpliwości co do trwałości napędów elektrycznych w samochodach.

OGRZEWANIE
Jeśli chodzi o pojazdy elektryczne, musimy zająć się krytyczną kwestią. Dzięki silnikowi spalinowemu nigdy nie musisz się nad nim zastanawiać. Mówiąc konkretnie, nie ma ogrzewania. Samochód musi być ogrzewany w zimie, dlatego będziemy używać energii cieplnej. Wymaga to czerpania energii z akumulatorów pojazdu elektrycznego. Nie mówimy tu o błahych sumach. Po włączeniu ogrzewania zasięg samochodu elektrycznego może spaść nawet o 50 procent. To wszystko dlatego, że silnik elektryczny wytwarza tak mało ciepła. I zdecydowanie za mało, żeby cokolwiek ogrzać. Akumulatory samochodu również otrzymają trening od klimatyzatora.

Przez większą część roku pogoda w naszym regionie nie zachwyca. W rezultacie nie będziemy w stanie w pełni wykorzystać możliwości naszego pojazdu, tak jak robią to ludzie w cieplejszym klimacie.

BATERIE
Na żywotność akumulatora pojazdu elektrycznego ma również wpływ temperatura otoczenia. To zły pomysł, jeśli zrobi się chłodniej. Musimy wykorzystywać energię do ogrzewania, ponieważ jest jej tak mało.

Ponadto akumulatory pojazdu ostatecznie wyczerpują się. Standardowe samochody zawierają analogiczny system, ale taki, w którym akumulator musi być okresowo wymieniany. Wymiana akumulatora w pojeździe elektrycznym to kosztowny, ale konieczny proces.

Mechanik

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

KORZYSTANIE Z ŁADOWANIA W ELEKTROWNI
W dużych metropoliach często nie ma problemu. Podłączenie do standardowego gniazdka ściennego sprawia, że jest to jak nasz własny garaż. Ok, ale co z sytuacją na drodze? Nienajlepszy, niestety. Niestety korzystanie z pojazdów elektrycznych jest obecnie w Polsce niepraktyczne. Jeśli wyruszymy w drogę, może nam zabraknąć soku, zanim dotrzemy do stacji ładowania. Pojazd elektryczny informuje nas na bieżąco o naszej lokalizacji, dostępności pobliskich stacji ładowania oraz o tym, czy musimy z nich korzystać. Nie może to jednak konkurować z wygodą pojazdu z silnikiem spalinowym, który może korzystać z licznych pobliskich stacji benzynowych.

Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych. Czy w ogóle Warto? Zadzwoń do nas dowiesz się czy warto ogarnąć temat?

PRACA
Zasilany energią elektryczną to najnowocześniejsza innowacja w branży motoryzacyjnej. Utrudnia to znalezienie warsztatu chętnego do naprawy takiego samochodu. Aby naprawić nasze samochody, zwykle musimy skorzystać z usług dealera lub sklepu zatwierdzonego przez producenta, z których żaden nie jest idealny. Zwłaszcza, gdy istnieje szansa, że Polska nie ma dostępu do tej usługi. Najbliższy serwis samochodów Tesli do niedawna znajdował się w Berlinie. Oprócz tego, że są drogie, wszelkie naprawy będą wymagały specjalistycznej wiedzy producenta.

Wpływ na ekologię i środowisko
Pod względem efektu ekologicznego i środowiskowego preferowany wydaje się samochód elektryczny. W końcu nie zatruwa powietrza szkodliwymi emisjami. Należy jednak pamiętać, że do wyprodukowania takiego pojazdu potrzebna jest znaczna liczba ogniw pobierających energię elektryczną. W konsekwencji proces produkcyjny i surowce potrzebne do budowy baterii mają niszczący wpływ na świat przyrody.

Wpływ silnika wysokoprężnego na środowisko w całym okresie jego eksploatacji jest porównywalny do produkcji i utylizacji akumulatorów do pojedynczego pojazdu elektrycznego. Remis tutaj, jednak względy środowiskowe są ogólnie cytowane jako powód faworyzowania pojazdów elektrycznych. Nie jest tak oszałamiający, jak mogłoby się wydawać na początku.

Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych. Czy w ogóle Warto? Zadzwoń do nas dowiesz się czy warto ogarnąć mobilnie auto.
Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych. Czy w ogóle Warto? Zadzwoń do nas dowiesz się czy warto ogarnąć mobilnie auto.

DLACZEGO KUPIĆ, JEŚLI NIE JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
Zelektryfikowane pojazdy mają zarówno zalety, jak i wady, a wybór między nimi może być trudny. Korzystanie z pojazdu elektrycznego jest oczywiście inne niż korzystanie z konwencjonalnego silnika spalinowego. Chociaż nie musimy zamartwiać się niektórymi sprawami, musimy się troszczyć o inne. Utrudnia to udzielenie jasnej odpowiedzi. Jako konsumentowi trudno mi sobie wyobrazić świat, w którym samochody elektryczne są normą w poruszaniu się. Gdyby było więcej miejsc do podłączenia, być może czułbym inaczej. Z drugiej strony, gdy potrzebujemy tylko jednego godnego zaufania pojazdu, być może model elektryczny byłby najlepszą opcją do rozważenia. Dopiero wtedy zaczynamy klasyfikować go jako zabawkę. Czy jednak jest z tym problem?

Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych. Czy w ogóle Warto? Zadzwoń do nas dowiesz się czy warto ogarnąć mobilnie auto.

13 thoughts on “Mechanik z dojazdem do Elektryków i Hybrydowych

  1. After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!